Battlefield 1 Turning Tides: Awaria DLC

EA i DICE. Partnerstwo wykute w ognistych dołach piekła, jeśli jesteś fanem Gwiezdnych Wojen; profil kontrowersji wokół najnowszego tytułu Battlefront był tak ogromny, że wszyscy zapomnieliśmy o dawno temu innym zestawie strzelanek tej pary (choć nie w odległej galaktyce). Zgadza się, ludzie, czas na kolejną grę Battlefield 1 DLC. W tym tygodniu są to turnieje o tematyce morskiej.

Jak być może wiesz, rozszerzenie Turning Tides dla Battlefield 1 zostało podzielone na pół, a jedna część wydania była już dostępna od grudnia zeszłego roku. Druga połowa została udostępniona w sobotę, stąd gwałtowne przeszywanie noża na klawiaturze we wczesnych godzinach rannych.

Tak czy inaczej. Rzućmy okiem.

Mapy

battlefield1 Mapy

Istnieją, jak zwykle, cztery nowe mapy do zbadania i zdominowania w harmonogramie Turning Tides. Pierwsze dwa, wydane w grudniu, to Achi Baba i Cape Helles. Oba mają miejsce w kanale Dardanele, podczas kampanii Gallipoli z 1915 roku. Cape Helles to trudna walka, od lądowania na plaży po nieprzyjacielskie linie okopów; większość czasu spędzasz, uruchamiając kanały wyryte na zboczu wzgórza. Z drugiej strony, Achi Baba wcale nie jest szczególnie żeglarski, a zamiast tego tworzy wyjątkową mieszankę starożytnych ruin i stromych ścieżek wąwozów, które otwierają się na obiektywne punkty.

Niedawno pojawiły się dwie ostatnie mapy rozszerzenia Turning Tides. Helgoland Bight to absurdalnie mała mapa składająca się z maleńkiego archipelagu na środku Morza Północnego – spodziewaj się, że zostanie przyciągnięta w stronę wielu różnych rodzajów statków morskich, gdy znudzi się bieganie w kółko po lądzie.

Zeebrugge rozgrywa się na belgijskim wybrzeżu, a akcja rozgniewa się w zrujnowane przemysłowe molo, które w jakiś sposób wystrzeliwuje w morze. Dla tych z was, którzy grali w Battlefield 4, pomyślcie o Paracel Storm z mniejszą ilością palm; dla tych, którzy tego nie robią, przygotuj się na uczucie beczułki.

Tryby gry

Turning Tides DLC wprowadza zwrot w klasycznym trybie gry Conquest: o nazwie Conquest Assault, jedyną różnicą jest to, że drużyny dzielą się na Attackers and Defenders (ci ostatni kontrolują wszystkie punkty na początku gry). Aha, i zauważysz, że dwie pierwsze mapy, które zostaną wydane w grudniu, zostały sparowane w celu utworzenia Operacji Gallipoli.

Na temat operacji: nowy wydarzenie w trybie akcji operacyjnej zostało wydane razem z tym DLC, łącząc operacje chronologiczne i oferując unikalny Battlepack, jeśli osiągniesz wymaganą liczbę przejść w wyznaczonym czasie.

Bronie

Bronie

Ach tak, trochę zabawy. Jest 8 nowych broni, które zostały wprowadzone jako część Turning Tides DLC, we wszystkich czterech klasach. Jeśli jesteś graczem typu Assault, będziesz zainteresowany pół-automatycznym karabinem M1917 Trench Carbine, a także może być Maschinenpistole M1912 / P.16, jeśli masz ochotę na taki żałosny strzelec. Medycy mają więcej szczęścia i na pewno będą chcieli dostać się na Wzgórze Farquhar z wariantami Storm i Optical.

Gracze wsparcia mogą odblokować M1917 MG, wraz z dwójnogą i ogromnym rozmiarem magazynu; Skauci są rozpieszczani, mogą więc wyposażyć karabiny Arisaka i karabiny Carcano M91 w zależności od nastroju. Jeśli jesteś osobą, która lubi używać broni białej, to spodoba ci się nowy kord z marynarki wojennej i hak. Tylko nie używaj ich na mnie, proszę.

Pojazdy

Pojazdy

Toczenie Przypływów nie byłoby nazywane Toczącymi Przypływami, jeśli nie byłyby pełne nautycznych maszyn. Poza nowymi bateriami nabrzeżnymi i potężnymi armatami, istnieją 2 główne dodatki do spisu pojazdów, o których należy pamiętać: niszczyciel klasy L i sterowiec klasy C. Oba pojazdy niosą czterech żołnierzy i szczecinę z uzbrojeniem wybuchowym, działając jak zabójcze, miniaturowe wersje ogromnych Behemotów, które tak często zmieniają losy bitwy na Battlefield 1.

Coś jeszcze?

Turning Tides wprowadza nową grywalną frakcję w stylu poprzednich DLC; wcielasz się w zdziczałych Brytyjskich Królewskich Marines i podziwiasz, jak wesoły jest ten cały wojenny biznes. Wprowadzono także nową klasę Elitarną: Infiltrator może aktywować przyspieszenia prędkości sprintu i wywoływać ostrzał artyleryjski oraz działać jako punkt odrodzenia dla wszystkich przyjaznych graczy. Aha, i pakuje się jak siedem granatów, co jest miłe.

Oczywiście, jest też mnóstwo nowych odblokowań, specjalizacji i zadań, które zapewnią ci rozrywkę po wyczerpaniu wszystkich głównych punktów rozmowy, ale pozwolę, aby oficjalna strona internetowa zrobiła tam ciężki trening. Jeśli chcesz zapoznać się z pełną listą łatek, sprawdź tę oficjalną stronę (i tę dla najnowszej aktualizacji); gra miała określony przegląd pod względem statystyki broni i mechaniki, którą warto sprawdzić.

To wszystko, ludzie. Miej oko na stronę, aby dogłębnie przeanalizować ostateczną wersję DLC dla Battefield 1 EA / DICE, złowrogo zatytułowaną Apocalypse, ale także dla wiadomości o nowej grze Battlefield, która ma zostać wydana pod koniec tego roku …